Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Могильов про суботню спецоперацію в Одеській області: міліція ліквідувала двох злочинців, у тому числі лідера угруповання Аслана Дікаева

2 жовтня, 2011 - 12:31

Третій злочинець, який брав участь у вбивстві співробітників міліції в Одеській області в ніч на п'ятницю, зник.

Про це повідомив в ході брифінгу в неділю міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, передає Інтерфакс-Україна.

За словами міністра, особистість злочинця встановлена, і проводяться заходи щодо його затримання.

Могильов підкреслив, що в суботу міліція ліквідувала двох злочинців, у тому числі лідера угруповання Аслана Дікаева. Обидва вбитих зловмисники є громадянами Російської Федерації.

Міністр категорично спростував інформацію, поширену низкою ЗМІ, про те, що в ході операції в суботу було вбито чотири людини, в тому числі одна невстановлена ​​особа, яка могла бути заручником.

Могильов також повідомив, що місцезнаходження злочинців було встановлено під час відстеження їх телефонних переговорів. На явочних квартирах зловмисників правоохоронці виявили значний запас зброї, в тому числі автомати та гранати.

В Одеському будинку офіцерів у неділю пройшла панахида за правоохоронцям, загиблим в перестрілці із злочинцями в ніч з четверга на п'ятницю в Одеській області.

Провести в останню путь співробітників міліції прийшли Могильов, всі керівники одеської міліції, мер Одеси Олексій Костусєв, голова Одеської облдержадміністрації Едуард Матвійчук, депутати місцевих рад, значна частина особового складу Головного управління МВС України в Одеській області.

Могильов повідомив, що обидва загиблих, а також четверо співробітників міліції, які отримали поранення в тій же перестрілці, представлені до вищих відомчих нагород.

Як повідомлялося, в Одеській області в ніч на 30 вересня в перестрілці зі злочинцями загинули два українських правоохоронці, ще четверо поранені.

У ході спецоперації за участю бійців спецпідрозділів "Сокіл", "Беркут" і Внутрішніх військ МВС в одному з приватних готелів біля "9-ї станції Фонтану" в Одесі двоє злочинців були ліквідовані, оскільки вчинили жорсткий опір правоохоронцям, стріляючи з автоматичної зброї.

Ніхто з правоохоронців під час операції не постраждав.

Джерело: Українська правда

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ