Глава МЗС ФРН Гідо Вестервелле заявив, що ЄС не дозволить Ірану "загнати себе в кут", припинивши поставки нафти, за яку європейські фірми вже заплатили.
Сьогодні Іран відклав голосування в парламенті з питання про ембарго, оскільки - за словами голови парламентської комісії з енергетики Емада Хоссеіні - відповідний законопроект не був підготовлений.
Загроза припинити поставки палива до Європи стала реакцією Тегерана на прийняте днями рішення ЄС заборонити з 1 липня імпорт іранської нафти і заморозити європейські активи Центробанку Ірану.
У неділю ж до Ірану прибули інспектори Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).
Глава делегації - заступник генерального директора МАГАТЕ Херман Накертс перед від'їздом з Відня висловив надію на те, що Тегеран проявить розуміння у зв'язку зі стурбованістю інспекторів можливих військових виміром ядерної іранського програми.
Джерело: Радіо Свобода
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



