Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Опозиціонер Корнацький переміг у 132-му окрузі після публічного підрахунку голосів

2 листопада, 2012 - 17:16

Кандидат від Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Аркадій Корнацький перемагає свого конкурента - представника Партії регіонів Віталія Травянко в 132-му одномандатному окрузі (Первомайськ, Миколаївська обл.), pгідно з результатами публічного підрахунку, повідомив народний депутат, один з лідерів Об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко.

"У Миколаєві, на вул. Карла Лібкнехта, 9, завершився відкритий публічний підрахунок голосів у 132 окрузі згідно з протоколами з усіх 186 виборчих дільниць. У присутності журналістів і громадськості (КВУ, "Чесно", "Опора" та ін.) зафіксована переконлива перемога Аркадія Корнацького ("Батьківщина") - він отримав 29 670 голосів проти 25 481 за кандидата від ПР Віталія Травянко", - пише А.Гриценко на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю.

Він підкреслив, що зачитував дані з кожного протоколу, а журналісти рахували голоси і фіксували на камери протоколи з дільниць.

"Переможець нами зафіксований, згідно з волевиявленням людей. Всі інші - маніпуляції на сайті ЦВК, переписування протоколів, застосування сили проти мирних громадян - це злочин, і за це винним доведеться відповісти!", - підкреслив А.Гриценко.

За даними ЦВК, яка обробила 100% електронних протоколів, в окрузі 132 переміг кандидат від опозиції А.Корнацький, який набрав 39,66% голосів. Його конкурент - представник Партії регіонів В.Травянко - отримав 34,09%.

Однак пізніше ЦВК оприлюднило нові дані, згідно з якими А.Корнацький програв В.Травянко: кількість голосів у представника опозиції залишилася тією ж, а у кандидата Травянка показник зріс до 39,97%.

За даними прес-служби "Фронту змін", у ніч на 2 листопада виконавча служба за допомогою співробітників спецпідрозділу "Беркут" з боєм винесла з 132-го окружкому (Первомайськ, Миколаївська область) всі оригінали протоколів.

Згодом лідер Об'єднаної опозиції "Батьківщина" у Миколаївській області Вадим Меріков і народний депутат Геннадій Москаль забрали винесені раніше з 132 окружкому протоколи і повернули їх в приміщення окружкому.

Вдень у п'ятницю ситуація навколо окружкому стабілізувалася, городяни розблокували дорогу. В облміліції відзначили, що охорону громадського порядку на місці забезпечують 70 правоохоронців.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...