Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Пасажирські поїзди з Криму затримуються – через аварію вантажного потягу

17 травня, 2012 - 10:15

У Криму відновили рух на 1408-му кілометрі Придніпровської залізниці, але більшість пасажирських поїздів з південного напрямку прибуватимуть до станцій призначення зі значними затримками.

У середу неподалік залізничної станції «Червоний Партизан» під час руху вантажного потягу з 54 порожніх вагонів, зійшли з рейок і перекинулися 19 вагонів. Внаслідок події було зруйновано 3 опори контактної високовольтної мережі та пошкоджено 50 метрів залізничної колії. Жертв та постраждалих немає.

Аварійно-відновлювальні роботи на місці аварії у Красногвардійському районі Криму тривають. Як повідомляє прес-служба МНС України, до робіт залучено аварійно-відновлювальний потяг та аварійно-ремонтні бригади у кількості 80 осіб.

Джерело: Радіо Свобода

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ