Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Печерський суд завтра продовжить розгляд справи Ю.Тимошенко

21 серпня, 2011 - 17:18

Завтра, 22 серпня, о 09:30 Печерський районний суд міста Києва продовжить розгляд по суті кримінальної справи, порушеної стосовно екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це УНН повідомили в прес-службі "Батьківщини".

Засідання відбудеться за адресою: вул. Хрещатик, 42а.

Це буде уже двадцять сьоме засідання суду у справі Ю.Тимошенко.

Під час останнього засідання, яке відбулося 18 серпня, суддя Києва Родіон Кірєєв відхилив клопотання Ю.Тимошенко про зміну запобіжного заходу.

Як повідомляв УНН, сторона обвинувачення вважає, що підстав для зміни запобіжного заходу не було. Сама підсудна вважає, що її потрібно звільнити з-під варти. За словами її адвокатів, у разі зміни запобіжного заходу адресою для листування буде обрано будівлю у Києві по вул.Турівська, 15.

Цього ж дня суд  відмовився поставити на розгляд клопотання сторони захисту про дозвіл на допуск до Ю.Тимошенко лікаря для обстеження.

Учора прес-секретар лідера партії "Батьківщина" Марина Сорока повідомила, що стан здоров’я екс-прем’єра Юлії Тимошенко продовжує погіршуватись.

Однак того ж дня Ю.Тимошенко втретє категорично відмовилась від проведення обстеження спеціалісти МОЗ, наполягаючи на тому, щоб її оглянув особистий лікар.

Джерело: УНН

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ