Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

Пенсійна реформа не дала жодного позитивного результату, - експерт

2 жовтня, 2012 - 11:11

Після проведення пенсійної реформи дефіцит пенсійного фонду не зменшився, а збільшився на 8 млрд грн до 65 млрд. Таким чином, фонд опинився на межі краху, заявив колишній перший заступник міністра соціальної політики Павло Розенко. "Рівно рік тому почала діяти пенсійна реформа, яку нам так широко пропагував уряд. Пам'ятаєте, що Сергій Тігіпко обіцяв, що в 2012 році дефіцит бюджету Пенсійного фонду буде, фактично, ліквідований, що баланс буде. Давайте ж тепер подивимось цифри: сьогодні дотація, плюс дефіцит бюджету Пенсійного фонду складає 65 мільярдів гривень.

Це при тому, що в минулому році було 57 мільярдів гривень", - пояснив фахівець, пише "УНІАН". За його словами, фактично, все суспільство уряд обманював, що Пенсійна реформа призведе до зменшення дефіциту. Насправді, сьогодні Пенсійний фонд знаходиться на стадії фінансового краху, а в уряду немає жодних планів, як цей дефіцит хоча б скоротити.

Як повідомлялось, за даними Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, на сьогодні у країні мають шанс дожити до пенсії майже 70% чоловіків і понад 85% жінок.

Джерело: TCH

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ