Державна податкова служба стурбована випадками шахрайства від її імені при замовленнях невідомими особами розважальних послуг у передноворічний період.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Податкової.
"Останнім часом почастішали випадки, коли від імені Державної податкової служби або посадових осіб ДПС звертаються у концертні, театральні агентства, інші організації, що надають послуги у сфері шоу-бізнесу, і намагаються замовити виступи відомих артистів, розважальні програми. Деколи анонімні замовники вимагають безкоштовного надання розважальних послуг або значних знижок", - наголошується у повідомленні.
У зв'язку з цим Податкова офіційно заявляє, що ніяких масштабних святкових заходів (корпоративів, концертів, вечорів) проводити не планує.
Податкова закликає організаторів новорічних свят, директорів концертних і театральних агентств, відомих акторів, музикантів, співаків бути уважними і взяти до відома таку інформацію.
ДПС також просить організаторів новорічних свят у разі отримання ними подібних замовлень від імені Податкової терміново повідомляти про це в службу внутрішньої безпеки відомства за телефоном 0 800 501 007.
Джерело: Ukranews
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



