Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Політолог: Україні потрібні нові механізми діалогу між владою та опозицією

21 грудня, 2011 - 17:03

В Україні треба створювати нові механізми політичного діалогу між владою та опозицією. Таку думку висловив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик, коментуючи для УКРІНФОРМу прес-конференцію Президента України Віктора Януковича.

"Треба створювати нові механізми співпраці між владою та опозицією. Елементом цього діалогу може бути голосування у парламенті за закон про вибори, фактично всі опозиційні фракції підтримали його, особливо у частині щодо організації виборчого процесу, - зазначив політолог.

На його думку, тут є певний позитивний заділ, на чому наголошував й Президент.

"Це має бути майданчик комунікацій з громадянським суспільством, це має бути ухвалення Стратегії підтримки громадянського суспільства, яка анонсована Президентом Віктором Януковичем і вже розроблена в Адміністрації глави держави", - сказав політолог.

Він також вказав на необхідність прийняття законів про громадські організації, про благодійність, про мирні збори.

Водночас експерт зазначив, що він "поки не бачить наявності політичного діалогу між владою та опозицією".

Джерело: Укрінформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ