Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Прем'єр Канади запропонував направити в Україну медиків для обстеження Тимошенко

2 грудня, 2011 - 18:01

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив про пропозицію прем'єра Канади Стівена Харпера направити в Україну канадських медиків для медичного обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це він сказав на прес-конференції.

"Вчора (1 грудня) стало відомо, що написав листа Юлії Володимирівні прем'єр-міністр Канади, який пропонує викликати сюди медичних експертів, високопрофесійних лікарів", - сказав Турчинов.

Він підкреслив, що депутат від БЮТ Сергій Власенко сьогодні, 2 грудня, зустрінеться з Тимошенко і обговорить з нею цю пропозицію.

Напередодні захист Тимошенко заявив, що екс-прем'єр потребує операції, а сьогодні екс-глава МОЗ Микола Поліщук вказав на наявність патологічних змін хребта Тимошенко. Він заявив, що екс-прем’єр может стати інвалідом. Разом з тим, вона знову відмовилася здавати кров для проведення лабораторного аналізу.

Джерело: Ukranews

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ