Рада із закордонних справ Європейського Союзу обговорить стан та перспективи переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті перебігу судового процесу над колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Про це власному кореспондентові УКРІНФОРМу в Брюсселі повідомили у прес-службі Ради ЄС.
Питання щодо ситуації в Україні включене до порядку денного чергового засідання Ради із закордонних справ Європейського Союзу на рівні глав МЗС країн-членів, яке відбудеться 10 жовтня у Люксембурзі.
"Рада обговорить підсумки саміту "Східного партнерства", а також судовий процес над колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, який має бути завершений упродовж найближчих днів після засідання. У цьому контексті Рада також розгляне питання про переговори щодо Угоди про асоціацію з Україною, включаючи створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі", - визначили в Раді ЄС змістовну частину майбутнього розгляду українського питання.
Джерело: Укрінформ
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



