Це сувора діалектика – щоб піти далі, треба знати, звідки йти.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, журналіст, професор Києво-Могилянської академії, дослідник голодомору в Україні

Ректор Могилянки позбавив Центр візуальної культури приміщення у Староакадемічному корпусі

13 березня, 2012 - 18:22

У понеділок, 12 березня, президент Києво-Могилянської Академії Сергій Квіт видав указ, згідно з яким Центр візуальної культури позбавляється свого приміщення в Староакадемічному корпусі, інформує Ukranews .

Причиною є аварійність приміщення історичного Староакадемічного корпусу Могилянки, в якому розташований Центр. Водночас бібліотека, що перебуває в одному приміщенні з Центром, продовжить свою роботу.

Багато зарубіжних вчених, інтелектуалів та активістів в листах до Сергія Квіта висловилися на підтримку Центру, підкреслюючи важливість його діяльності. Зокрема, лист Квіту написав знаменитий філософ і теоретик культури Славой Жижек.

Нагадаємо, 23 лютого у зв'язку з проведенням в Центрі виставки "Українське тіло" вчена рада НаУКМА видала постанову про зупинення діяльності Центру. Проте акція протесту проти закриття Центру змусила адміністрацію Могилянки скасувати своє рішення.

Джерело: Ukranews

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...