Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Росію на Євробаченні представить ансамбль з Удмуртії

8 березня, 2012 - 13:59

Росію на Євробаченні-2012 представлятиме фольклорний ансамбль «Бурановские бабушки». Популярність до жінок з удмуртського села прийшла три роки тому, коли вони вперше номінувалися на цей конкурс.

Бураново - це мален село в Малопургінському районі Удмуртії, за 30 кілометрів від Іжевська, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. У 19 столітті тут жив перший вчений удмурт з європейською популярністю, етнограф Григорій Верещагін, який брав участь у відомій Мултанській справі.

Керівник ансамблю «Бурановские бабушки» - директор сільського клубу Ольга Туктарьова. «Бабушки» прославилися тим, що стали співати російський рок і пісні ансамблю «Бітлз», аранжовані під удмуртський фольклор. І тим, звичайно, що пробилися на телебачення. Їх часто запрошують на різні концерти, такі, як до Дня Міліції.

Джерело: Радіо Свобода

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ