Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Соціально-християнська партія вирішила приєднатися до об'єднаної опозиції

24 квітня, 2012 - 12:38

Соціально-християнська партія вирішила приєднатися до партій, що входять в об'єднану опозицію для участі у виборах Верховної Ради єдиним списком на основі "Батьківщини".

Як повідомляє прес-служба партії, голова громадського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-християнської партії Зорян Шкіряк заявив, що це рішення було прийнято на центральній раді партії.

З його слів, відповідну заяву партія направила колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко, лідерові партії "Фронт змін" Арсенію Яценюку, і голові єдиного виборчого штабу об'єднаної опозиції, першому заступнику голови партії "Батьківщина" Олександру Турчинову.

Також Шкіряк зазначив, що його партія активно співпрацює з об'єднанням опозиційних партій "Комітет опору диктатурі".

"Ми ведемо системну і жорстку боротьбу з правлячим режимом з першого дня його існування, - зазначив він. - Разом з нашими соратниками по боротьбі, партією "Батьківщина" та іншими опозиційними силами ми активно працюємо в "Комітеті опору диктатурі" з моменту його створення. Громадянське об'єднання "Новий Київ" та Соціально-християнська партія послідовно виступають за відсторонення від влади нелегітимного Президента (Віктора) Януковича і його окупаційної хунти".

Також Шкіряк висловив підтримку Тимошенко як лідеру об'єднаної опозиції.

"Тимошенко залишається не тільки політичним лідером, а й ідейним натхненником всіх реальних опозиційних сил у боротьбі проти диктатури, - наголосив політик. - Своєю несхитністю і мужністю вона служить прикладом для всіх нас".

Він також закликав усі опозиційні сили приєднатися до об'єднаної опозиції.

Нагадаємо, вчора, 23 квітня, партії "Батьківщина", "Фронт змін", "Народний рух України", "Народна Самооборона", "За Україну!" та "Реформи і порядок" вирішили піти на вибори Ради єдиним списком на основі "Батьківщини". Повідомлялося, що список очолить Тимошенко.

Джерело: Ukranews

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ