Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Сьогодні, 3 березня, на чемпіонаті світу з біатлону дві гонки

3 березня, 2012 - 10:38

Сьогодні, 3 березня в німецькому Рупольдингу, в рамках чемпіонату світу з біатлону пройдуть спринтерські гонки у чоловіків і жінок. Збірна Україна буде представлена наступними спортсменами

Чоловіки. Спринт (13:30 за Києвом)

19. Артем Прима

23. Сергій Седнєв

43. Сергій Семенов

63. Андрій Дериземля

 Жінки. Спринт (16:30 за Києвом)

10. Валя Семеренко

18. Віта Семеренко

34. Наталія Бурдига

47. Юлія Джима

Нагадаємо, що чемпіонат світу в Рупольдінгу стартував у четвер, 1 березня. Причому, стартував він зі скандалу. Перемога збірної Норвегії була присуджена скандинавам вже після того, як золото чемпіонату відсвяткували словенці!

Ключовий епізод гонки трапився у стрільбі стоячи на третьому етапі. Тоді трапилася осічка на першій мішені, по якій проводив стрілянину Уле-Айнар Бьорндален. Через збій установки Королю біатлону довелося пробігти зайве штрафне коло.

Чудова по напрузі гонка закінчилася тим, що першими на фініші були словенці, що стало величезною сенсацією вже в перший день чемпіонату! Другим до фінішу дістався Еміль Свендсен, що обійшов на останньому колі господарів чемпіонату. Але після фінішу від результату Норвегії відібрали 28 секунд, що дозволило скандинавам добути перше золото чемпіонату! Срібло - у словенців, бронза - у команди Німеччини. 

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ