Сайт WikiLeaks найближчим часом опублікує 100 тисяч внутрішніх документів державного департаменту США, щоб підняти інтерес світових ЗМІ до себе.
Як передає Рейтер, на сторінці сайту в соцмережі Twitter з'явилося повідомлення: "Ми викладемо понад 100 тисяч документів для внутрішнього користування держдепу США до кінця цього дня".
Як зазначається в повідомленні, раніше сайт, що почав публікацію документів наприкінці листопада 2010 року, викладав файли поступово, невеликими обсягами. Тепер же він має намір відразу викласти велику кількість документів.
Джерело, близький до засновника сайту Джуліана Ассанжа, заявляє, що причиною можна вважати те, що останнім часом інтерес світових ЗМІ до публікацій порталу помітно послабшав. Джерело стверджує, що сам засновник WikiLeaks і люди, що працюють над порталом, "розстроєні" через низький інтерес ЗМІ.
Нагадаємо, сайт WikiLeaks набув скандальної популярності, виклавши у відкритий доступ сотні тисяч конфіденційних документів американської влади.
Джерело: Українські Новини
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



