Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Суд у справі Луценка за годину допитав трьох свідків

18 січня, 2012 - 11:21

Судді Печерського районного суду Києва сьогодні на засіданні у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка протягом години допитали трьох свідків - співробітників Рівненської автотранспортної академії, у якій колись вчився водій колишнього міністра Леонід Приступлюк.

Як повідомляє «УНІАН», при цьому один зі свідків, якого суд допитував тільки 15 хвилин, заявив, що особисто не знав обвинувачених: ні Приступлюка, ні Луценка, і ніколи не спілкувався з ними.

Інший свідок зауважила, що готувала довідку на запит МВС з приводу отримання Приступлюком освіти.

На даний момент у суді триває допит інших свідків.

Як повідомляв ForUm, напередодні всі 8 допитаних свідків дали на судовому засіданні свідчення на користь Луценка.

Нагадаємо, Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Він утримується у Лук'янівському СІЗО.

Печерський районний суд Києва з кінця травня розглядає справу Луценка.

Генпрокуратура, зокрема, звинувачує Луценка у незаконному оформленні на роботу до МВС свого особистого водія Леоніда Приступлюка та у порушеннях, пов'язаних з наданням квартири і нарахуванням йому пенсії.

Джерело: forUm

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ