Станом на кінець 2011 року у Києві функціонують 64 торгові центри; 5,9 тис. підприємств торгівлі та 3,95 тис. непродовольчих закладів торгівлі; понад 2,9 тис. об’єктів харчування мережі ресторанного господарства; 98 підприємств ринкової мережі.
Сьогодні на тисячу мешканців столиці припадає 856,8 кв. метрів торгових площ, що у 1,5 рази перевищує норматив (556 кв. м).
Для створення додаткових комфортних умов для киян протягом 2011 року в місті проведено 705 сільськогосподарських ярмарків, що у 2,2 рази більше, ніж у минулому році, де реалізовано 84,1 тис. тонн різної продовольчої продукції. Важливо зазначити, що товари на таких ярмарках реалізуються за цінами на 10-15% нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі та на ринках.
Представники структурних підрозділів КМДА та районних держадміністрацій здійснюють постійні рейдові перевірки об’єктів торгівлі (супермаркети, магазини, ринки, торговельні майданчики) щодо якості продукції, рівня роздрібних цін, дотримання ними торговельних надбавок на соціально значущі продукти харчування тощо.
Джерело: УНН
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



