Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У Лівії міжплемінний конфлікт. Загинуло 14 осіб

17 червня, 2012 - 14:44

У Лівії знову загострюються міжплемінні конфлікти. Перехідний уряд країни наказав військам використовувати всю необхідну силу, щоб зупинити міжплемінні зіткнення на заході країни.

 У своїй заяві уряд оголосив території поблизу міста Зінтан і ще кількох поселень військовою зоною.

 Сутички вже забрали життя щонайменше 14 осіб.

 За словами кореспондента Бі-Бі-Сі в Тріполі, причини конфлікту були закладені ще в часи правління Муаммара Каддафі, коли одне плем'я отримувало землю, відібрану в іншого.

 Відзначимо, минулого тижня на півдні країни в зіткненні армії з представниками племені тубу загинули 23 людини.

 Новий уряд Лівії, що прийшов до влади після скидання режиму Каддафі минулого року, має справу на півдні країни з підвищеною активністю племен, які прагнуть в умовах ослаблення центральної влади здійснити територіальні захоплення у своїх сусідів 

Джерело: newsru.ua

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ