У Миколаєві невідомі застрелили підприємця, який займався операціями з валютою. Про це Українським Новинам повідомив представник прес-служби управління МВС в області.
З його слів, 10 травня труп 29-річного чоловіка виявили у його власному автомобілі на проспекті Миру в районі ринку "Колос". У вбитого 2 вогнепальні поранення в шию.
Як повідомили правоохоронці, з автомобіля постраждалого викрадено гроші. За попередніми даними, злочин скоєно з корисливих спонукань. Зараз з'ясовуються всі обставини події.
Як пише місцеве видання "Novosti N", вбитим виявився житель Миколаєва Євген Райнов, який проживав з родиною на вулиці Південній. Він був зятем одного з найбільших фігур миколаївського тіньового валютного ринку Сергія Рябошапка - був одружений на його доньці Олені.
Рябошапко, відомий як "Дід", вважається негласним головою валютних міняйл на ринку "Колос". Саме в цей день він поїхав до Дніпропетровська, а замість нього залишився Райнов.
Видання зазначає, що за останні півроку це вже третє вбивство валютника в Миколаєві. 19 листопада 2011 поряд з власним гаражем був убитий власник одного з найбільш популярних в Миколаєві обмінних пунктів Геннадій Кулик, а 1 березня вбили ще одного валютника, який працював на Центральному ринку.
Джерело: Ukranews
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



