Держдепартамент США знову збільшує вартість віз - починаючи з 13 квітня туристи, бізнесмени і студенти, що бажають відвідати Штати, повинні будуть заплатити 160 доларів за річну візу замість 140 доларів.
Це вже друге підвищення розміру консульського збору за останні два роки. З початку червня 2010 року США збільшили вартість неімміграційних віз з 131 долара до 140.
"Держдепартаменту потрібно компенсувати, наскільки можливо, що ростуть витрати, пов'язані з обробкою заяв на отримання віз. З певних причин розмір існуючого збору перестав покривати реальну вартість виготовлення візи. Кошти, отримані від збільшення консульських зборів, підуть на підвищення ефективності роботи наших представництв за кордоном і найм додаткового персоналу для видачі віз", - йдеться в повідомленні прес-служби держдепартаменту.
Вартість віз самого "популярного" типу B1/B2 (туристична, що видається звичайно на рік), бізнес-віз, всіх віз для студентів, а також віз, які видаються учасникам програм обміну (типи F, M і J), дорівнюватиме 160 доларам.
Заплатити 190 замість 150 доларів доведеться всім, хто подає заяву на видачу віз типів H, L (для тимчасової роботи або проходження стажування), O (для осіб з видатними здібностями, запрошених в США), P (спортсмени і артисти), Q (для тих, хто приїжджає в рамках культурного обміну) і R (для тих, хто займається релігійною діяльністю).
Разом з тим держдепартамент знижує вартість візи нареченої / нареченого більш ніж на 100 доларів - до 240 з 350 доларів. Також значно знижується вартість більшої частини імміграційних віз.
Як повідомляли Ukranews, у лютому Польща пообіцяла скасувати плату за національні польські візи для українців в 2012 році.
Джерело: Ukranews
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



