Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У Туреччині припинили пошук людей, що могли вижити після землетрусу

31 жовтня, 2011 - 13:56

За останніми даними, землетрус магнітудою 7, 2 бали, який стався 23 жовтня на південному сході Туреччини, забрав життя шестисот людей, більше 4 тисяч поранені.

Рятувальники припинили пошук тих, хто міг вижити. За допомогою важкої техніки зараз розбирають завали та зносять пошкоджені будинки. Понад сорок тисяч осіб, які втратили дах над головою, розміщені в наметових таборах, куди прибувають контейнери з міжнародною гуманітарною допомогою – збірні будинки, ковдри, намети, продукти харчування.

Міністр внутрішніх справ Туреччини Бешир Аталай заявив: «Рятувальники витягли з-під завалів близько двохсот чоловік. У районі лиха розгорнуто близько тридцяти тисяч наметів. Ми дякуємо всім країнам, що надали нам гуманітарну допомогу».

В зоні лиха реєструються нові підземні поштовхи. З метою попередження епідемії інфекційних захворювань влада закликає громадян не користуватися водопровідною водою, яка може бути забруднена стічними водами.

 Джерело: Радіо Свобода

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ