Українські компанії зацікавлені у підписанні угоди про асоціацію з Європейським Союзом, заявляє міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.
"Сьогодні практично всі, хто виступав, наполягали на тому, що в інтересах не лише України і нашої економіки загалом завершити переговори щодо угоди про асоціацію з Європейським Союзом, зокрема створення зони вільної торгівлі", - сказав міністр після закінчення другого засідання ради експортерів при МЗС України в понеділок у Києві.
За словами К.Грищенка, угода про асоціацію створить нові можливості для подальшого розвитку виробничих потужностей і підвищення конкурентоспроможності продукції українських компаній не лише в Європі, а й на ринках третіх країн, а також зміцнити свої позиції на вже освоєних ринках пострадянських країн.
Джерело: Інтерфакс-Україна
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



