Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Українська Вікіпедія на 13 місці у світі за наповнюваністю

1 березня, 2012 - 12:35

У середньому в україномовній Вікіпедії щотижня з'являється 1351 нова стаття, щодня – 193 статті. За цим показником сайт вийшов на 8 місце в світі. В цілому за темпами наповнюваності українська Wiki займає 13 місце.

Про це сьогодні на прес-конференції, присвяченій завершенню конкурсу зі створення в українській Вікіпедії статей на благодійну тематику, заявив виконавчий директор організації «Вікіпедія України» Юрій Пероганич, інформує ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, щосекунди на україномовну версію порталу заходять 20 осіб. За цим показником сайт займає 20 місце в світі.

29 лютого представники Вікіпедії підписали меморандум з Національною спілкою краєзнавців України щодо проведення спільних краєзнавчих експедицій, завдяки яким Wiki буде поповнюватися новими фото і статтями.

Організатори конкурсу зі створення в Wikipedia статей на благодійну тематику (конкурс проходив 12 грудня 2011–29 січня 2012 року) розповіли, що завдяки конкурсу сайт поповнився 135 новими статтями. Зараз у розділі «Благодійність» налічується 211 матеріалів.

У планах керівництва української Вікіпедії – проведення конкурсів з написання статей на музейну тематику та історію України.

Створювати та редагувати статті на Wikipedia, за словами її керівництва, має право кожна людина, тому що сайт – некомерційний. «Хто не знає, як, звертайтеся до нас, ми допоможемо», – зазначив Пероганич.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...