Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

В Одесі проходять урочистості, присвячені 140-річчю від дня народження Петра Столярського

20 листопада, 2011 - 17:29

У ці дні в Одесі проходять урочистості, присвячені 140-річчю від дня народження славнозвісного музиканта та педагога Петра Соломоновича Столярського. Як передає кореспондент УКРІНФОРМу, біля будинку, де з 1937 по 1944 роки жив і працював Столярський, пройшла церемонія покладення квітів. На урочистій церемонії були присутні вихованці школи відомого педагога, представники обласної влади, родичі.

Сьогодні учні школи ім.Столярського дають три спільних концерти з оркестром в обласній Філармонії. У фойє театру відкрилася виставка "Столярський і Одеса".

"На прикладі Петра Столярського ми можемо спостерігати, наскільки важливий у житті будь-якої людини наставник. Не будь Столярського, ми б не почули багатьох імен його відомих учнів, - говорить директор школи ім.Столярського Євген Лисюк.

Петро Соломонович Столярський (18 листопада 1871 - 29 квітня 1944)- радянський скрипаль-педагог, народний артист Української РСР (1939). Засновник першої в СРСР спеціалізованої музичної школи для обдарованих дітей. Навчальний заклад було створено в Одесі у 1933 році. Серед учнів Столярського - Давид Ойстрах, Єлизавета Гілельс, Самуїл Фурер тощо.  

Джерело: Корреспондент

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ