З 8-го жовтня до 6-го листопада в Київському Національному музеї російського мистецтва відбудеться виставка «Врубель і Київ». Експозиція приурочена до 155-річниці від дня народження майстра і є десятою виставкою в Києві.
В цілому експозиція творчості Михайла Врубеля в Київському музеї російського мистецтва стала регулярною традицією з 1976-го року.
Треба додати, що Київський національний музей російського мистецтва має одну з найбільших колекцій робіт Врубеля – у зібранні є відомі твори, замальовки, нариси, ескізи.
На виставці буде презентовано близько 40 портретних робіт майстра, велика частина яких була виконана в Києві, Одесі, Венеції. Всього на виставці буде представлено близько 120 творів Врубеля. В рамках експозиції також відбудуться лекції й театралізоване дійство для дітей.
Джерело: ТОВ ТРК «Радіо-Ера»
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



