Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, віце-президент ПАРЄ від України Іван Попеску повідомив, що наша країна отримала нові підтвердження від Європейської комісії та від наших європейських колег про те, що Угода про асоціацію буде підписана у повному обсязі, а не лише та частина, що стосується економічних питань.
Зокрема, за словами Івана Попеску, те, що Угода про асоціацію буде підписана у повному обсязі, підтвердив голова комісії закордонних справ румунського сенату Тітус Корлецян, повідомляє прес-служба Партії регіонів.
"Окрім того, 15-17 вересня Україну відвідає член Європейської комісії Штефан Фюле, який відповідає за питання розширення європейської політики та сусідства. Він братиме участь у 8-й Ялтинській щорічній зустрічі "Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє", - повідомив політик.
Він підкреслив, що під час роботи форуму у Штефана Фюле передбачається зустріч з вищим керівництвом України. І під час цієї зустрічі обговорюватимуться всі актуальні для ЄС і нашої держави питання, в тому числі у контексті завершення переговорів щодо підписання Угоди про асоціацію і розвиток безвізового діалогу, а також щодо створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.
"Більше того, у рішення групи Європейських консерваторів і реформістів чітко даються сигнали, що до кінця цього року угода повинна бути підписана. Що дає нам оптимістичний прогноз відносно цієї події та ще раз доводить: незважаючи на спроби окремих наших опозиціонерів, готових завдати шкоду Україні, пропонуючи Єврокомісії поки що не підписувати Асоціацію, вони не увінчалися успіхом. І підтверджується, що внутрішні процеси в Україні не впливають на нашу європейську інтеграцію", - резюмував Іван Попеску.
Джерело: Укрінформ
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



