...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Від урагану "Сенді" загинуло 50 осіб

31 жовтня, 2012 - 11:43

Ураган "Сенді", який обрушився на східне узбережжя США у вівторок, призвів до загибелі щонайменше 50 осіб і руйнувань у 21 штаті США.

Про це передає CBS News.

"Масивний шторм, який почався, як ураган "Сенді" обрушився на східне узбережжя і перетворився на величезну, проблемну систему, залишив понад 7,6 млн будинків і підприємств без світла і забрав понад 50 життів у США", - говориться в повідомленні.

В цілому стихія зачепила 21 штат. Найбільші руйнування ураган приніс у штати Нью-Йорк і Нью-Джерсі, які президент Барак Обама назвав у вівторок "зоною великого стихійного лиха". У штаті Нью-Йорк близько 2,18 млн осіб залишаються без світла, у Нью-Джерсі - 2,7 млн.

У Нью-Йорку затоплена значна частина міста, а також тунелі метро. Рух транспорту зупинений. Близько 50 будинків згоріло в затопленому районі Куїнс. У самому місті від стихії загинули 18 осіб

До 13 штатів США мають проблеми з електроенергією.

Як раніше повідомляв УКРІНФОРМ, ураган "Сенді" - один з найбільш широкомасштабних штормів за всю історію США. Вперше за чверть століття стихія перервала роботу нью-йоркських бірж, метро, авіа- і залізничного транспорту. У зв'язку з ураганом президентська кампанія в США зупинена.

Джерело: Укрінформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ