Це сувора діалектика – щоб піти далі, треба знати, звідки йти.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, журналіст, професор Києво-Могилянської академії, дослідник голодомору в Україні

Вікіпедія запустила функцію для створення книг із статей

19 вересня, 2012 - 15:50

Вікіпедія запустила функцію "Книжковий майстер". З її допомогою можна створити книгу, що містить обрані користувачем вікі-сторінки, інформує ЛІГАБізнесІнформ.

У книгу додається кожна окрема стаття, обрана користувачем, за допомогою відповідної кнопки меню в лівому бічному меню сторінки. Інструмент "Створення книги" можна включити в розділі "друк / експорт". Коли користувач клікає по посиланню "створити книгу", зверху сторінки з'явиться інструмент "книжковий майстер".

Якщо клікнути по посиланню "Додати цю сторінку в вашу книгу", поточна сторінка додасться до колекції. Щоб додати іншу сторінку, потрібно перейти на неї і клікнути "Додати цю сторінку в вашу книгу" знову.

Інший шлях додавання сторінок в книгу - навести мишку на посилання, яке веде на потрібну сторінку. Через секунду з'явиться спливаюче повідомлення з посиланням для додавання.

Коли користувач буде задоволений своєю книгою, потрібно натиснути на "Показати книгу", після чого можна додати заголовок і підзаголовок книги. Можна впорядкувати статті по своєму смаку за допомогою натиснення і перетягування.

Готова книга може бути завантажена або замовлена ​​у вигляді окремої паперової книги. Можна завантажити книгу в форматі PDF і OpenDocument (який можна переглянути за допомогою пакету програм OpenOffice.org), натиснувши на кнопку "Завантажити".

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...