Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Яценюк: Ніхто ніколи не повірить, що екс-прем`єр-міністра Юлію Тимошенко судять за злочини, а не за політичними мотивами

2 вересня, 2011 - 09:51

Ніхто ніколи не повірить, що екс-прем`єр-міністра Юлію Тимошенко судять за злочини, а не за політичними мотивами сказав лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк на прес-конференції у Донецьку, повідомляє прес-служба партії.

На його думку, щоб процес над Тимошенко сприймався як кримінальний, а не як "зведення політичних рахунків", необхідно: "Публічний процес - раз, пряма трансляція - два, підготовленість судді - три, не використовувати попереджувальних методів, тобто арешту - чотири і доводити в суді правоту кожної сторони, як стороні звинувачення, так і стороні захисту".

"Тоді б це було кримінальним процесом. А зараз це класичний політичний процес", - наголосив Яценюк.

За його словами, весь світ сьогодні сприймає цей судовий процес як політичний.

"Прочитайте всі іноземні газети... Навіть якщо теоретично уявити, що там є склад злочину, в це вже ніхто не повірить, ніколи", - сказав голова "Фронту змін".

Водночас, Яценюк констатував, що прогнозувати дії нинішньої влади складно.

"Краще читати прогноз погоди, там більше вірогідності", - сказав він.

"У влади немає взагалі якогось зрозумілого плану, що робити. Це точно зрозуміло", - сказав лідер "Фронту змін".

Як вже повідомлялося, лідер "Фронту змін" перебуваючи в Донецьк повідомив, що опозиція вже оскаржує постанову про порушення кримінальної справи щодо тих подій, які сталися в центрі Києві 24 серпня.

Раніше лідер "Фронту змін", народний депутат України Арсеній Яценюк заявляв, що чинна українська влада "почала війну з народом", заарештувавши одного з лідерів опозиції, екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Джерело: NEWSru

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ