Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Журналісти не мають змоги залишити готель Rixos

24 серпня, 2011 - 16:56

37 журналістів опинилися в облозі в готелі Rixos у лівійській столиці Триполі. Вони перебувають тут вже четвертий день поспіль. Працівники міжнародної преси та телебачення стали заручниками подій, що сколихнули Триполі минулими вихідними.

В середу асоціація Репортери без кордонів (RSF) звернулася до Національної Перехідної Ради Лівії із закликом гарантувати безпеку журналістам, які висвітлюють події в країні.

Організація повідомила, що готель оточено прихильниками Муаммара Каддафі. Журналісти, що стали заручниками старого режиму, перебувають на першому поверсі будівлі. Вимкнення води та світла регулярні, обстріли кварталу тривають. Репортери не мають змоги надіслати відзняті матеріали, або просто залишити готель.

Джерело: Euronews

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ