Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Єлизавета II візьме участь у публічних заходах після двотижневої "медичної" паузи

11 листопада, 2021 - 22:36
Фото: Reuters

Королева Єлизавета II на майбутніх вихідних візьме участь у церемонії пам'яті жертв Першої та Другої світової війни.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомляють британські ЗМІ з посиланням на Букінгемський палац.

Таким чином, Єлизавета II вперше після двотижневої перерви, запропонованої їй лікарями, братиме участь особисто у публічному заході.

Згідно з Букінгемським палацом, Королева 14 листопада буде присутня на заходах біля військового меморіалу Кенотаф з нагоди Неділі пам'яті, коли у Великій Британії вшановують пам'ять жертв Першої та Другої світової війни, а також більш пізніх військових конфліктів.

Наприкінці жовтня у Букінгемському палаці повідомили, що Єлизавета II відповідно до рекомендацій медиків як мінімум два тижні працюватиме у полегшеному режимі.

До цього 95-річна королева Єлизавета ІІ провела ніч у лікарні. Перед госпіталізацією вона скасувала візит до Північної Ірландії. Представник Букінгемського палацу тоді повідомив, що "проведено деякі попередні обстеження".

Пізніше британський прем'єр-міністр Борис Джонсон заявляв, що королева Великої Британії Єлизавети II не має жодних серйозних проблем зі здоров'ям. "Вона просто слідує порадам лікарів і трохи відпочиває, і я вважаю - це важливо. Я переконаний, що вся наша країна бажає їй всього найкращого", - додав прем'єр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ