У мільйонів людей не може не пробудитися цікавість, розуміння, а потім і свідома праця на ниві піднесення рідної культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Україна підготує план змін до Мінських домовленостей перед наступною "Нормандією", — представник України у ТКГ

11 грудня, 2019 - 20:50
Фото: president.gov.ua

Україна підготує план змін до Мінських угод до наступної «нормандської зустрічі», запланованої на березень 2020 року.

Про це розповів представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Олексій Резніков, повідомляє hromadske .

«Ми точно напишемо ці пропозиції до наступної «нормандської зустрічі», вони навіть були в ініціативах президента готові. Але за тих чотири місяці наші очікування, що навіть ті домашні завдання, про які домовилися сторони, … можна зробити до березня», — розповів Резніков.

Представник України на переговорах у Мінську переконаний, що чинні угоди потрібно переглянути для того, щоб «вони спрацювали».

Підготовлену редакцію угод потім хочуть обговорити з політичними радниками та міністрами закордонних справ чотирьох країн.

Нагадаємо, Меркель виступила за адаптацію мінських домовленостей до нинішніх реалій. За словами канцлерки, вжиті президентом України Володимиром Зеленським заходи дали можливість надати цьому документу «рух» і «еластичність».

Водночас президент РФ Володимир Путін під час пресконференції наполягав на неухильному виконанні мінських угод у закріпленій в них послідовності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ