Малоросійство — це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Євген Маланюк, український письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Єлизавета II 13 січня скликає нараду через відмову принца Гаррі від королівських повноважень

12 січня, 2020 - 12:19
Фото: Nydailynews.com

Королівська родина збереться 13 січня на нараду, щоб обговорити майбутнє герцога і герцогині Сассекських - принца Гаррі та його дружини Меган Маркл, котрі раніше відмовилися від своїх королівських повноважень, повідомили джерела телеканалів Sky News і CNN в Букінгемському палаці.

За їхньою інформацією, нарада відбудеться в родинному маєтку Сендрігем, де крім королеви зберуться принц Чарльз і принц Вільям (батько і брат принца Гаррі), а також сам принц Гаррі. Очікується, що Меган Маркл заради зустрічі прилетить з Канади.

Британський принц Гаррі і Меган Маркл 8 січня повідомили в Instagram, що відмовляються від своїх королівських повноважень, але при цьому продовжать підтримувати королеву Єлизавету II. За словами подружжя, вони вирішили знайти фінансову незалежність і запустити благодійну організацію, розподіливши при цьому свій час між Великою Британією і США. Таким чином, принц Гаррі і його дружина більше не будуть претендувати на кошти з суверенного гранту для утримання королівської сім'ї.

За інформацією Бі-бі-сі, пара не повідомила про своє рішення ні королеву, ні інших членів сім'ї та "розчарувала" Букінгемський палац. Через кілька годин після оголошення про відмову від королівських повноважень герцогиня Сассекська полетіла до Канади. За інформацією The Times, вона уклала контракт з компанією Disney: Маркл буде озвучувати персонажів мультфільмів, а отримані кошти планує направляти на благодійність. Свій перший запис вона зробила перед Різдвом, після чого високопоставлені члени королівської родини дорікнули парі за співпрацю з окремими компаніями, зокрема з Disney, повідомляло видання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ