Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

На Святі Шоколаду у Львові для дітей відкриють "Дитячу країну"

12 лютого, 2013 - 12:03

Цього року VI Національне Свято Шоколадупо-особливому подбало про своїх наймолодших і найвдячніших відвідувачів. Тож з 14 по 17 лютого, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) працюватиме чарівна «Дитяча країна».

«Ми вирішили виділити весь 3 поверх саме для діток і їхніх батьків. Солодкі конкурси, розважальні програми від анімаційних шкіл, яскраві виступи від веселих клоунів, шоколадні майстер-класи, солодощі, та всілякі забавки допоможуть батькам відпочити, залишивши своє чадо у надійних руках. У «Дитячій країні» дітки незабутньо проведуть час, із користю та задоволенням для себе! Спеціально для малечі ми склали ітерактивну розвиваючу програму», - розповів Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

А також на Святі відбудуться численні шоколадні атракції: відкриття «Ярмарку Валентина», «Шоколадного вінчання», «Шоколадного міста», «Шоколадного годинника», «Шоколадного чортового колеса», «Шоколадної пошти Світоч», «Галереї левів», пройдуть різноманітні майстер-класи від професійних шеф-кухарів та шоколатьє для матусь і татусів, а ще частуватимуть шоколадним тортом – буде неймовірно солодко!

Окрім, цього на Святі Шоколаду вперше запровадили проект «ШокоКартка». Цей особливий вхідний квиток дає змогу безкоштовно продегустувати  продукцію провідних шоколадних брендів країни, отримати безліч подарунків та знижку на Святі. Окрім цього усі картки беруть участь у розіграші головного призу Свята - автомобіля!

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ