Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

У Пхьончхані спалахнула епідемія норовірусу

12 лютого, 2018 - 09:53
Фото Reuters

У столиці Олімпіади 2018 Пхьончхані спалахнула епідемія норовірусу. Понад тисяча співробітників та працівників безпеки були відправлені на карантин, повідомляє Голос Америки.

Станом на неділю, 11 лютого було виявлено 177 підтверджених випадків зараження норовірусом, - йдеться в офіційному повідомленні оргкомітету Олімпійських ігор. Кількість хворих за останню добу зросла на 19 осіб, при цьому 68 з 177 заражених вже повністю одужали і повернулися до повноцінної трудової діяльності. Усі - обслуговуючий персонал, жоден спортсмен поки не захворів, кажуть організатори. Хворих ордразу поміщають у карантин аби зупинити розповсюдження вірусу.

Цей вірус дуже заразний, інфіковані можуть заразити інших навіть через дотик, повідомила Голосу Америки Сінтія Сіерс,  лікар шпиталю Джонса Гопкінса.

Близько 900 військовослужбовців було залучено для компенсації нестатку працівників, які перебувають на карантині, повідомляє Голос Америки.

Норовірус - це так званий шлунковий грип. Відмітимо, що спалахи хвороб, що викликаються вірусами Норуолк, частіше виникають у закритих або напівзакритих установах, де одного разу вірус з'явився і інфекція поширюється дуже швидко від людини до людини або через заражену їжу.

Інкубаційний період складає від 10 до 72 годин, в більшості випадків симптоми проявляються через 1-2 доби. Це як правило само виліковна хвороба. Симптоми можуть тривати кілька днів, і якщо ігнорувати і не боротися з зневодненням організму, захворювання загрожує небезпечними для життя наслідками. До групи ризику входять діти, люди похилого віку і пацієнти з ослабленою імунною системою.

За оцінками фахівців щороку в США близько 300 хворих помирають від цієї інфекції. Приблизно в 90% випадків цей вірус є причиною епідемій шлунково-кишкових захворювань небактериальной природи в усьому світі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...