Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Захист Мангера знову просить перенести суд

12 лютого, 2019 - 17:57
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Адвокати голови Херсонської облради Владислава Мангера просять Шевченківський райсуд відкласти розгляд клопотання прокуратури про обрання йому запобіжного заходу на 13 лютого.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Просимо суд перенести засідання на 13 лютого, оскільки нам не вистачило часу ознайомитися з матеріалами клопотання", - заявив адвокат Костянтин Глоба.

Захист Мангера просив суд відкласти засідання до 14 години середи для надання можливості підготувати свою позицію, а також скласти необхідні процесуальні документи.

Також адвокат зазначив, що у клопотанні прокуратури йдеться про будинок Мангера, який нібито знаходиться за кордоном. "У нас є докази, які спростовують вказані обставини, проте вони на німецькій мові. Оскільки у нас не було часу для перекладу і завірення цих документів, то ми не готові до захисту нашого клієнта", - сказав адвокат.

При цьому сам Мангер заявив, що ознайомився з матеріалами клопотання прокуратури.

У свою чергу прокурори заперечували проти перенесення засідання, оскільки, на їхню думку, для ознайомлення з клопотанням достатньо трьох годин, а захисникам Мангера суд надав більше часу - чотири години.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ