Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Денісова проінспектувала КПВВ "Чонгар" та зустрілась із дружинами кримських політв'язнів

12 лютого, 2020 - 16:54
Фото: Facebook.com/denisovaombudsman

Омбудсмен Людмила Денісова провела моніторинг КПВВ "Чонгар", де перевірила дотримання прав громадян під час перетину адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом та материковою частиною України.

Про це вона повідомила у Facebook.

"Особисто промоніторила як здійснюється пропускний режим на цьому КПВВ. Зокрема, як організована робота на самому КПВВ, що стосується перевірки документів громадян, їх особистих речей та транспортних засобів", - написала Денісова.

КПВВ "Чонгар" оснащений за всіма сучасними стандартами, а також повністю забезпечений безперешкодний доступ громадян до будівель пункту.

Під час перевірки Денсіова зустрілась з адвокатами та дружинами незаконно ув'язнених російською окупаційною владою кримських татар.

"Вони детально розповіли про стан здоров'я наших співгромадян, а також попросили мене сприяти якнайшвидшому звільненню їх рідних. Зазначила, що продовжую щоденну боротьбу за долю усіх українських політв'язнів та робитиму все від мене залежне, щоб якнайшвидше повернути їх на Батьківщину", - написала омбудсмен.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ