Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Президент 13 лютого зустрінеться з бізнес-спільнотою у вузькому колі

12 лютого, 2020 - 19:24
Фото ОПУ

 Президент України Володимир Зеленський має намір 13 лютого провести зустріч із керівництвом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), Американської торговельної палати, Спілки українських підприємців, у подальшому може зустрітися з бізнесом у ширшому форматі.

"Це ініціатива від президента - зустрітися з представниками бізнесу, щоб почути в робочому порядку, які проблеми наразі турбують бізнес-спільноту", - сказала виконавчий директор ЄБА Ганна Дерев'янко напередодні зустрічі, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За її словами, бізнес має намір відзначити важливість продовження курсу макроекономічної стабільності та співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Крім цього, список питань, які представники асоціацій хотіли б обговорити з президентом, досить великий.

"Переважно питання полягають у тому, що ми вітаємо макроекономічну стабільність у державі, хочемо, щоб вона тривала. Ми за продовження співпраці з МВФ. На це також буде зроблено акцент. Ми всі відзначатимемо необхідність критичних змін у системі правосуддя, ефективну роботу системи правоохоронних органів", - зазначила Дерев'янко.

Вона також відзначила можливість обговорення боротьби з тіньовою економікою.

"Крім цього, порушуватимуться питання кредитування та його доступності. Також питання запобігання додатковому тиску на фонд оплати праці. Тобто, недопущення таких законодавчих ініціатив. Також - недопущення запуску паралельного імпорту, зокрема, це стосується імплементації національного принципу вичерпання прав та інтелектуальної власності", - зазначила виконавчий директор ЄБА.

Цього року зустріч у такому форматі відбувається вперше, додала Дерев'янко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ