Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Президент 13 лютого зустрінеться з бізнес-спільнотою у вузькому колі

12 лютого, 2020 - 19:24
Фото ОПУ

 Президент України Володимир Зеленський має намір 13 лютого провести зустріч із керівництвом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), Американської торговельної палати, Спілки українських підприємців, у подальшому може зустрітися з бізнесом у ширшому форматі.

"Це ініціатива від президента - зустрітися з представниками бізнесу, щоб почути в робочому порядку, які проблеми наразі турбують бізнес-спільноту", - сказала виконавчий директор ЄБА Ганна Дерев'янко напередодні зустрічі, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За її словами, бізнес має намір відзначити важливість продовження курсу макроекономічної стабільності та співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Крім цього, список питань, які представники асоціацій хотіли б обговорити з президентом, досить великий.

"Переважно питання полягають у тому, що ми вітаємо макроекономічну стабільність у державі, хочемо, щоб вона тривала. Ми за продовження співпраці з МВФ. На це також буде зроблено акцент. Ми всі відзначатимемо необхідність критичних змін у системі правосуддя, ефективну роботу системи правоохоронних органів", - зазначила Дерев'янко.

Вона також відзначила можливість обговорення боротьби з тіньовою економікою.

"Крім цього, порушуватимуться питання кредитування та його доступності. Також питання запобігання додатковому тиску на фонд оплати праці. Тобто, недопущення таких законодавчих ініціатив. Також - недопущення запуску паралельного імпорту, зокрема, це стосується імплементації національного принципу вичерпання прав та інтелектуальної власності", - зазначила виконавчий директор ЄБА.

Цього року зустріч у такому форматі відбувається вперше, додала Дерев'янко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ