Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Українки вибороли всі призові місця на змаганнях зі стрибків у висоту в Словаччині

12 лютого, 2020 - 10:06

Українські легкоатлетки вписали сторінку в історію міжнародних змагань зі стрибків у висоту — зайняли весь п’єдестал на турнірі Banskobystricka Latka у Словаччині.

Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко і Юлія Левченко вибороли “золото”, “срібло” і “бронзу” змагань у Банській Бистриці.

Про це повідомляє пресслужба ФЛАУ.

Ярослава Магучіх виграла змагання з результатом 1,96 м. Ірина Геращенко і Юлія Левченко взяли висоту 1,93 м, але Геращенко зробила це з першої спроби і стала другою, Левченко - третя.

“Ярослава показала свої найкращі спортивні якості у боротьбі зі своїми основними суперницями. Ми зробимо максимум від нас залежного, щоб стрибати вище уже цього зимового сезону”, - зазначила Тетяна Степанова, тренер Ярослави Магучіх.

Також святкувала перемогу Вікторія Ратнікова. На турнірі OrlenCup у Лодзі вона подолала дистанцію 60 м з особистим рекордом 7,32 с. Юлія Чумаченко стала другою зі стрибків у висоту (1,89 м).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!