Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Іран судитиметься з Голлівудом через "Операцію "Арго"

12 березня, 2013 - 15:18

Влада Ірану хоче подати до суду на Голлівуд за виробництво фільму "Операція "Арго", в якому, на думку Тегерана, навмисно спотворений образ країни, пишуть іноземні ЗМІ.

Згідно з повідомленнями преси, до Ірану вже прибула адвокат із Франції Ізабель Кутан-Пейр. Нині вона обговорює з урядом деталі судового позову. Кутан-Пейр відома тим, що вона захищала інтереси терориста Ілліча Раміреса Санчеса, відомого під прізвиськом Карлос Шакал (він зараз відбуває довічне ув'язнення у французькій в'язниці).

Місцеві ЗМІ повідомляють, що рішення судитися було прийнято після того, як в понеділок увечері група іранських чиновників та кінокритиків відвідала закритий показ фільму в одному з кінотеатрів Тегерана.

Нагадаємо, в лютому Тегеран уже критикував "Операцію "Арго", назвавши картину американською пропагандою проти Ірану. Тоді було оголошено про плани зняти "іранську відповідь" фільмові.

Нагадаємо, картина "Операція "Арго" Бена Аффлека отримала "Оскар-2012" в номінації "Кращий фільм", а також головні премії BAFTA і "Золотого глобуса". Вона розповідає історію втечі шести американських заручників із захопленого іранськими активістами в 1979 році посольства США в Тегерані.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ