Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Лія Ахеджакова: Нехай ображають, але я Україну не зраджу

12 березня, 2014 - 12:47

Актриса Лія Ахеджакова, коментуючи свій підпис під відповіддю російських кінематографістів на звернення їхніх українських колег у зв'язку з рішенням Росії використовувати армію, заявила, що не зрадить Україну.

"Нехай ображають, нехай кидають в мене каміння, але я особисто Україну не зраджу! Ні під яким виглядом, навіть якщо мене будуть так жорстоко ображати і принижувати", - сказала вона в інтерв'ю Радио Свобода.

"Мені здається, ми скотилися вже до того періоду Радянського Союзу, коли я була маленькою дитиною і нічого не розуміла. Я тільки вже потім постфактум дізнавалася такі страшні речі, які творилися ... І зараз настали часи, коли треба мовчати, коли знову на сценах театрів з'явилися тексти, що камуфлють опозиційні смисли, знову метафори і іносказання, що зустрічають і оплески в залі, і демонстративний відхід з залу боягузів", - заявила Лія Ахеджакова.

Нагадаємо, у вівторок Міністерство культури Росії опублікувало лист групи відомих діячів культури на підтримку позиції президента Володимира Путіна щодо українського питання. Серед підписантів - Юрій Башмет, Сергій Безруков, Федір Бондарчук, Володимир Бортко, Михайло Боярський, Олег Газманов, Станіслав Говорухін, Василь Лановой, Лев Лещенко, Павло Лунгін, Михайло Пореченков, Володимир Співаков, Олег Табаков, Валентина Тализіна, Геннадій Хазанов, Зураб Церетелі, Микола Цискарідзе, Карен Шахназаров.

Раніше російські кінематографісти заявили, що  категорично проти брехні у висвітленні доленосних для України подій і тим паче проти російської військової інтервенції в Україну.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ