Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Росія відмовилася пояснити Україні причини стягування військ біля кордону

12 квітня, 2021 - 10:22
Фото Reuters

Російська Федерація відмовилася надавати Україні інформацію про причини стягування своїх військ біля українського кордону. 

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України.

У МЗС заявили, що направили російській стороні офіційний запит про надання роз'яснень щодо стягування військових РФ вздовж кордону з Україною.

"На жаль, російська сторона відмовилася надавати субстантивну інформацію відповідно до запиту, заявивши, що не веде такої діяльності. Подальші спроби української сторони залучити Росію до консультацій, спрямованих на зниження безпекової напруги, також були проігноровані російською стороною. Російська делегація бойкотувала і скликану Україною 10 квітня зустріч з участю інших держав-учасниць ОБСЄ", - додали в міністерстві.

Відмову Москви виконувати положення Віденського документа ОБСЄ про заходи зміцнення довіри та безпеки у МЗС вважають "черговим підтвердженням намірів РФ продовжувати військовий тиск і погрози силою щодо України".

"Закликаємо російську сторону відвести війська від кордону з Україною, припинити войовничу риторику і дезінформацію і почати сумлінно виконувати безпекові положення Мінських домовленостей та її зобов’язання за Віденським документом ОБСЄ", - додали у відомстві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ