Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

США провели навчання в районі Чорного моря

12 квітня, 2021 - 20:53
Фото: dvidshub.net

«Що має шість коліс, повну скриню ракет і може бути розгорнуто будь-де, будь-коли?»

Такими словами Спеціальний підрозділ сил США в Європі розпочав своє повідомлення про навчання з розміщення артилерійських потужностей в Румунії, передає Голос Америки.

Сили спеціального підрозділу США перемістили з Німеччини до Румунії артилерійську ракетну систему (HIMARS). Тренування відбулись 10 квітня.

«Вже вдруге за менш ніж шість місяців, 41-ша Артилерійська бригада разом з нашим Командуванням спеціальними силами в Європі, має нагоду практикувати виконання завдання із швидкого розташування HIMARS поблизу Чорного моря, - заявив полковник США Деніел Міллер, командувач 41-шої Артилерійської бригади в коментарі виданню збройних сил США. - Щоразу ми стаємо краще, швидше і точніше у проведенні швидкісного розгортання, або виконання завдань.

«Здатність Командування Сил США в Європі інтегрувати компоненти та швидко нарощувати вогневу здатність далекої дії в театрі, використовуючи динамічне розміщення сил, є критично важливим для захисту з мінімальним попередженням, щоб підтримати наших союзників та партнерів в Чорноморському регіоні та поза ним», - заявив полк. Марк ЛаРош.

Проект розміщення високо мобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS) авіацією надає можливості швидкого переміщення зброї, порівняно до минулого переміщення залізницею, чи автошляхами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ