Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

В Україні почалась вакцинація вакциною CoronaVac

12 квітня, 2021 - 20:32
Фото: Reuters

 Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив про початок вакцинації вакциною CoronaVac.

“CoronaVac їде в регіони. Ми завершили всі лабораторні дослідження та розпочинаємо доставлення вакцини в області. Вакцину CoronaVac буде надано поліцейським, маломобільним групам населення, особам, які за ними доглядають, олімпійцям, паралімпійцям та людям, які братимуть безпосередню участь у зовнішньому незалежному оцінюванні”, - повідомив Максим Степанов на сторінці у  Facebook.

Технологія виготовлення вакцини проста і зрозуміла, CoronaVac — інактивована, тобто на основі “вбитого” вірусу, додає міністр.

“Ми живемо поруч з інактивованими вакцинами десятки років. Найвідоміша всім мамам в Україні — АКДП проти дифтерії, кашлюка і правця — інактивована. Цю вакцину успішно використовують у багатьох країнах світу. До слова, Президент Туреччини Таїп Ердоган подав особистий приклад і вакцинувався вакциною CoronaVac”, — резюмував Степанов.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ