Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Ізраїлю та Палестини

12 травня, 2021 - 20:20
Фото: REUTERS

У зв’язку з ескалацією ізраїльсько-палестинського протистояння, що супроводжується ракетно-мінометними обстрілами населених пунктів та масовими заворушеннями в багатьох містах Ізраїлю, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Держави Ізраїль та Палестини.

Про це передає "Інтерфакс-Україна" з посиланням на пресслужбу МЗС України.

"Тим громадянам, які перебувають на території Ізраїлю та Палестини, варто дотримуватися правил особистої безпеки, уважно відстежувати повідомлення та роз’яснення місцевих компетентних органів та їхніх представників, а також неухильно виконувати їхні вимоги та інструкції", - зазначається у повідомленні.

Наголошується, що в разі потрапляння в надзвичайну ситуацію або виникнення інших обставин, що потребують негайного консульського реагування, необхідно звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль (телефон екстреного зв’язку +972-546-676-782; електронна пошта: emb_il@mfa.gov.ua), дипломатичної установи України в Палестині (телефон екстреного зв’язку: +972-59-969-95-61; електронна пошта: pm_ps@mfa.gov.ua) або на цілодобову гарячу лінію МЗС України за телефоном: +38 044 238-16-57, електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.

У МЗС нагадали, що залишається чинним рішення уряду Держави Ізраїль щодо заборони в’їзду на територію країни іноземців із території України, зокрема громадян України, у контексті актуальної епідеміологічної ситуації.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ