Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Шахтарі протестують біля ОП вимагаючи зупинку руйнівних процесів у вугільній галузі

12 травня, 2021 - 16:10
Фото: Reuters

У Києві гірники проводять всеукраїнську акцію протесту біля Офісу Президента, вимагаючи зарплати та зупинку руйнівних процесів у вугільній галузі.

Про це у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає Укрінформ.

«Біля Офісу Президента розпочинається всеукраїнська акція протесту гірників», - написав профлідер та опублікував відео з місця події.

Фото: Олена Худякова, Укрінформ

Він зазначив, що серед вимог протестувальників: розрахуватись з гірниками державних шахт по зарплатних боргах; зупинити руйнівні процеси у вугільній галузі; встановити адекватну ціну на вугілля; зупинити згубний для вітчизняного енергоринку імпорт ресурсів з Росії та Білорусі; відкликати законопроєкти, якими ліквідується соціальний діалог та встановлюється диктатура роботодавця.

Протестувальники прийшли під Офіс Президента під прапорами профспілки та з плакатами: «Голодним шахтарям – заробітну плату», «Віддайте нам нашу заплату!!!», «Наші сім’ї також хочуть їсти», «Ми не бидло, ми не раби, ми дочки і сини», «Віддайте зароблені кошти шахтарям» та інші.

Гірники гучно стукають шахтарськими касками об асфальт.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ