Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

У Вінниці розпочалося будівництво заводу HEAD

12 травня, 2021 - 21:54

Компанія HEAD Group розпочала будівництво заводу з виробництва лижного спорядження у Вінниці. На підприємстві планують виготовляти спорядження саме для зимових видів спорту. Введення в експлуатацію виробничих об’єктів передбачається у 2023 році. Після введення в експлуатацію підприємство зможе працевлаштувати 1200 вінничан. Загальна ділянки, де будуватиметься підприємство, складає 25 га. Обсяг інвестицій проєкту будівництва заводу компанії HEAD Group очікується в розмірі близько 80 мільйонів євро.

Головний операційний директор компанії HEAD Group Геральд Скробанек під час офіційної частини щодо початку будівництва нагадав, що рішення про розміщення нових потужностей у Вінниці менеджери компанії прийняли ще у 2018 році. Однак через економічні виклики та пандемію початок будівництва довелося відтермінувати, але компанія не змінила своє прагнення та стратегічні напрямки щодо розвитку.

«Ми маємо великий досвід у виготовлені зимового спорядження – понад 60 років на ринку, – каже Геральд Скробанек. – Та ситуація з пандемією COVID-19 вразила багато підприємств в Європі. В тому числі і тих, які пов’язані зі спортивним обладнанням. Говорячи про 2020 рік – це понад 50 % виробництва зимового спорядження. Ми сподіваємося на дуже швидке відновлення нашого бізнесу у майбутньому».

Зі свого боку, міський голова Вінниці Сергій Моргунов відзначив, що це буде однин з найбільших заводів HЕАD в Європі. Він подякував керівництву компанії, що зупинили свій вибір на Вінниці і пообіцяв, що місто виконає взяті на себе зобов’язання. На сьогодні з міського бюджету в розвиток інфраструктури для індустріальних парків вже вклали близько 78 мільйонів гривень. Це дозволило залучати потенційних інвесторів і максимально сприяти роботі тих компаній, які уже почали працювати на території індустріального парку.

Нагадаємо, компанія HEAD – лідер у світі з виготовлення спортивного спорядження. Працює за трьома основними напрямками: зимові види спорту, ракеткові види спорту, дайвінг та плавання. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї.

HEAD Group – друга потужна корпорація, яка свій новий завод будує на території Вінницької громади на ділянці, яку міська влада зарезервувала під індустріальні парки по вулиці Немирівське шосе. Перший завод на цій ділянці побудувала і запустила в роботу компанія UBC Group у 2018 році.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото – vmr.gov.ua

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ