Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

РФ захопила до 90% риболовецьких ресурсів України в Чорному морі

12 червня, 2018 - 16:56

Після окупації Криму Росія захопила до 90% загальних риболовецьких ресурсів України в Чорному морі. Про заявив заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко, передають "Крим.Реалії".

"До анексії Криму вилов у Чорному морі становив близько 40, до 50 тис. тонн, але у зв'язку з останніми подіями частина наших промислових господарств залишилася на території Автономної Республіки Крим. Близько 90% ми втратили в Чорному морі промислових запасів - доступ до ресурсів, а також господарств і суден, які залишилися на анексованій території", - пояснив Кравченко.

Заступник голови Держрибагентства зазначив, що в таких умовах промисел в Азовському морі залишається важливим для України.

"В Азовському морі в 2018 році наші суб'єкти господарювання виловили вже понад 37 тис. тонн - це досить великий обсяг, який частково забезпечує продовольчу безпеку нашої держави", - додав чиновник.

Новини партнерів

Loading...