Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Двоє українців увійшли у журі Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах

12 червня, 2019 - 13:33
Фото: Facebook / Українська Кіноакадемія

Режисер Сергій Лозниця та продюсер Денис Іванов стали членами журі цьогорічного Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, що відбудеться 28 червня - 6 липня 2019 року.

Про це повідомляє Українська кіноакадемія у Facebook.

"Член Української кіноакадемії, режисер Сергій Лозниця і член правління УКА, продюсер, керівник компанії "Артхаус Трафік" Денис Іванов увійшли до складу журі Karlovy Vary International Film Festival", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, Сергій Лозниця оцінюватиме роботи конкурсантів в основній програмі фестивалю, а Денис Іванов очолить журі секції East of the West.

В УКА нагадали, що на цьогорічній Третій кінопремії "Золота Дзиґа" фільм Сергія Лозниці "Донбас" виборов три статуетки — за найкращий фільм, найкращу режисерську роботу та сценарій. Продюсером стрічки з української сторони виступив Денис Іванов.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ