Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Україну на півночі буде захищати новий танковий батальйон

12 червня, 2019 - 10:36
Фото: Reuters

Україну на півночі буде захищати новий танковий батальйон.

12 окремий танковий батальйон оперативного командування "Північ" буде сформований у с. Гончарівське Чернігівського району, повідомила прес-служба оперативного командування "Північ" на сторінці у Facebook.

Нова військова частина не входить до складу 1 окремої танкової Сіверської бригади і є повністю самостійним підрозділом, зазначили у прес-службі.

Повідомляється також, що наразі триває отримання бойової техніки, озброєння та військово - матеріальних запасів. Військова частина буде сформована виключно військовослужбовцями військової служби за контрактом.

"Слід зазначити, що на території с Гончарівське у поточному році буде введено в експлуатації 3 гуртожитки поліпшеного типу. Довітково: Командування 12 окремого танкового батальйону готове прийняти у свої підрозділи військовослужбовців військової служби за контрактом, а також призвати тих хто готовий укласти контракт на проходження військової служби", - додали у повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ